...kraadi on täna näidanud kraadiklaas akna taga. Mitte et mul sellest väga midagi oleks, toas on soe ja nagunii olen olnud tööahelatega arvuti külge aheldatud. Ongi hea, et õues ahvatlusi ei ole.
Selline see Eestimaa suvi on, kord ligi kolmkümmend, kord ligi kolm.
Vihm jäi vist järgi,sest õu on süüa otsivaid linde täis. Tegin ka ise õues ühe ringi, käisin kasvuhoones tomateid totutamas ja vaatasin muidki asju. Istutatud hostadele-roosidele ja muudelegi on see padusadu vist meeldinud, kasta pole ilmselt tükil ajal vaja. Õue unustatud 180-liitrine käru oli triiki vett täis, nii et võib arvata, kui palju seda maasse sai.
Kahjuks on vihm mõjunud kosutavalt ka umbrohule ja meie kultuurheinamaale, mida me suurustavalt muruks nimetame. Aga sellele mõtlen siis, kui ümbrus on vähe tahedamaks tõmbunud.
Nüüd aga panen tööasjad kokku ja kavatsen hakata nädalavahetust nautima.
Ilusat puhkust siis!
VastaKustutaMina olen pr Elizabeth. Tänan laenuasutusi, et aitasid mul täna 18 000 euro suuruse laenu saada. Samuti saate laenu neilt usaldusega. Saate hõlpsalt laenata raha 1–9 aastaks intressimääraga 3% ja seega puudub tagatis, kiire finantseerimine. Kui olete laenupakkumisest huvitatud, taotlete kiiret ja mugavat laenu arvete maksmiseks või otsite finantseerimist oma ettevõtte alustamiseks? Võtke laenuasutustega juba täna ühendust e-posti teel: loancreditinstitutions00@gmail.com või WhatsAppi numbril +393512114999 või +393509313766. Võtke nendega ühendust, et saada kohe pärislaen.
VastaKustuta